The Batman yeni başrolü Robert Pattinson ile birlikte 2021 yılında geliyor!

Robert Pattinson'un başrolü üstlendiği Matt Reeves'in yazıp yönettiği The Batman'de işlenecek olaylar hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.


The Batman'in çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Çekimlerin başlaması ile beraber Robert Pattinson'ın Batman kostümü içinde ilk görüntüleri de paylaşılmaya başlandı. Filmde işlenen hikâye hakkında da yeni detaylar böylelikle çıkmaya başladı.


Yazar ve yönetmen Matt Reeves'in ifadesiyle "noir bir Batman hikâyesi anlatılacak" ve sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman'in konusu hakkında bilinenler şuan için oldukça kısıtlı, Bruce Wayne'i canlandırması için Robert Pattinson'ın seçilmesi bu kez daha genç yaşlarda olan bir Batman'in hikâyesini izleyeceğimizi de göstermiş oldu.The Batman filmi 25 Haziran 2021'de vizyona girecek


Robert Pattinson'ın başrolünde olduğu The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu da bir araya getiriyor. Catwoman’ı ise Zoë Kravitz, Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Juliard’dan yeni mezun olan genç oyuncu Jayme Lawson‘ın da çizgiromanlarda yer almayan yeni karakterlere hayat vereceği açıklandı.


Biz de hep beraber heyecan ve merak ile The Batman filminin çıkışını beklemekteyiz.
©2020, Tüm hakları saklıdır. BUsosyalmedia yapımıdır.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram