• Özgür Yaman

Ücretsiz Takipçi,Beğeni Kazanma

Ücretsiz olarak Takipçi ve beğeni kazanmak(kasmak) için bugün sizlere bir yöntem sunuyorum.Son yıllarda yaygınlaşan sosyal medya platformlarında trendler sürekli değişse de bu platformları kullananların sayısı sürekli olarak artmakta.Bugün beğeni,takipçi kazanma için sizlere güvenli,ücretsiz ve internet üzerinden yapabileceğiniz bir yöntem göstereceğim.Bu sitenin mantığı belirli işlemler yaparak bakiye kazanmak ve daha sonra bu bakiyeleri kullanarak kendimize takipçi veya beğeni kazanmak.Bu kısmında önerim her hangi hesabımıza giriş yapmadan yapabileceğimiz "Website Hits" veya "Youtube Views" alanlarını kullanmak.Bu şekilde kredimizi arttırabiliriz.


İlk olarak aşağıda bulunan linki tıklayıp üye oluyoruz ve giriş yapıyoruz.

Ücretsiz Takipçi ve beğeni kazanma sitesi


Site başlangıçta 200 puan veriyor bunu direkt olarak kullanabiliriz bunu yapmak için Sol menü'de en üstte bulunan "Add site/Page" butonuna tıklamak daha sonra aşağıdaki ekranla karşılaşmaktayız

Bu ekranda ilk olarak type kısmına hangi sosyal medya platformunda ne tür(beğeni,takipçi) kazanmak istediğimizi seçiyoruz.

Countries bölümü sizinle etkileşime geçen hesapların ülkelerini temsil ediyor varsayılan olarak tüm dünya olarak geliyor bunu istediğimiz ülkeye sınırlayabiliriz.

Title bölümü kullanıcıların gördüğü bölüm buraya istediğimiz şeyi yazabiliriz. Page URL kısmı doğru şekilde adresimizi giriyoruz. Toplam tıklanma ve günlük tıklanmayı da isteğimize göre sınırlayabiliriz.

CPC kısmı her etkileşimde bizim kredimizden azalacak değeri gösterir bunu ne kadar fazla yaparsak hızlı sonuç alırız fakat daha fazla kredimiz gider. Bu işlemler ile sizde dilediğiniz gibi takipçi beğeni ve dahasını yapabilirsiniz iyi günler dilerim.
©2020, Tüm hakları saklıdır. BUsosyalmedia yapımıdır.

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram